Український малий та мікробізнес закликають владу мінімізувати негативний вплив пандемії на їх діяльність

Представники коаліцій бізнес-об’єднань: Нацплатформа СМБ, Рада Міст “ЗахистиФОП”, Національна бізнес-коаліція, ВГО “Фортеця”, АЛЬЯНС РОМБ, до яких входить більше ста бізнес-асоціацій малого та мікробізнесу з усіх регіонів України уклали резолюцію, у якій звертаються до Верховної Ради України, Кабміну та Президента України.

Підприємці, у зв’язку із несприятливими умовами для бізнесу у 2020 та 2021 роках, вимагають вжити низку заходів для мінімізації негативного впливу. Зокрема, вони просять якнайшвидше розглянути  і підтримати законопроєкт, який передбачає скасування повної фіскалізації 2 та 3 груп платників єдиного податку та обов’язку ведення платниками єдиного податку обліку товарів.

Малий та макробізнес виступають за кращі умови для працівника та підприємців, створення умов для детінізації ринку праці, а також за завершення реформ Державної митної служби та судової.

Резолюція була складена експертами та представниками бізнес-об’єднань. З повним переліком вимог ви можете ознайомитись у документах нижче.