Українців чекають прем’єри двох детективних серіалів

Наступного тижня на українців чекають прем’єри двох детективних серіалів – про сучасного Шерлока Холмса та про будні німецького детектива, який передбачає, хто може стати наступною жертвою злочинців.

У серіалі «Елементарно» Шерлок Холмс опиняється у Нью-Йорку, а Ватсон – це дівчина. Детектив і уявити не міг, що з цим американським містом будуть пов’язані наступні роки його життя. Герой «Елементарно» страждав від депресії. Знайти себе і сенс життя йому допомогли курс реабілітації у престижній клініці і можливість співпрацювати з нью-йоркськими поліцейськими. Однак ця робота опиняється під загрозою через захоплення детектива наркотиками. Тому Холмс та Ватсон знову проводять незалежні розслідування. Їм до рук потрапляє справа про жінку, чоловіка якої підозрюють у вбивстві, а саму її вважають зниклою. Розслідування злочину ускладнює приїзд Морланда – батька Шерлока. Саме він може допомогти детективу та його напарниці Ватсон відновити свою репутацію та знову почати консультувати детективів поліцейського бюро. Однак старі конфлікти батька та сина стануть на заваді цьому.

Прем’єрний показ «Елементарно-4» почнеться на каналі НТН 25 липня, картина буде виходити по будням о 21.30.

6

Ще одна гучна прем’єра на НТН – німецький детективний серіал «Криміналіст». Криміналісти та психологи давно звернули увагу на те, що багатьох людей, які постраждали від насилля, об’єднують деякі особливості характеру та поведінки. Вивчення цих особливостей призвело до виникнення нової науки віктимології, яка вивчає психологію потенційної жертви. Глибокі пізнання в цій галузі допомагають головному герою серіалу «Криміналіст» Бруно Шуманом розкривати найскладніші справи. Бруно – начальник поліції в Берліні, разом зі своєю командою він розслідує побутові злочини. Хороший психолог, теоретик, аналітик, він не припиняє вивчати причини, через які у деяких людей вірогідність постраждати від рук злочинців набагато вище, ніж для інших. Чому такі люди стають потенційними жертвами, що змушує їх з’являтись у місцях, які підходять для скоєння злочину? Дізнавайтесь з розслідування криміналіста Бруно Шульца на НТН.

Серіал у ефірі з 26 липня по будням о 23.45.

7

На правах реклами

Поділитися в соцмережах: