Університет в Сумах організував благодійний аукціон на підтримку захисників України

23 травня Сумський державний університет розпочав благодійний аукціон «Важливо допомагати разом». Мета заходу – збір коштів на підтримку захисників України.

На аукціон виставлено 25 унікальних  лотів – різноманітні послуги від університету, зокрема спортивного клубу СумДУ, університетської клініки,  комплексу громадського харчування, культурно-мистецького центру, лабораторії віртуальної та доповненої реальності «Ulab».

Один із особливих лотів – кава з ректором СумДУ. Доброчинець, який виграє цей лот, зможе протягом години поспілкуватися з Василем Карпушею на теми вищої освіти й діяльності університету.

«В Україні вже три місяці триває повномасштабна війна, і ми помітили, що людям стає дедалі важче робити благодійні внески на підтримку ЗСУ та волонтерських організацій. Тому ми вирішили підтримати всіх благочинців і обміняти наші круті та унікальні лоти на благодійні внески», – зазначила  організаторка заходу, начальниця медіа-центру СумДУ Марина Осюхіна.

Аукціон триватиме з 23 травня по 1 червня. Щодня (у будні дні) на окремій сторінці в мережі Інстаграм  https://www.instagram.com/sumdu_auction/ будуть з’являтися три лоти з оголошенням початкової вартості. У коментарях учасники аукціону мають запропонувати свою вартість лоту з мінімальним «кроком» у 20 грн.

По кожному лоту аукціон триває добу. Користувач, який за цей час запропонує найбільшу вартість, стає переможцем. Протягом доби він має перерахувати вартість лоту на рахунок Громадського фонду «Суми»  та надіслати відповідний скрін-підтвердження. Після цього отримає сертифікат із описом того, як отримати лот.