Управління освіти Сумської міськради все-таки придбало мавпу (+ФОТО)

Снимок

Не капуцина, а карликову зелену мавпу придбав Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Про це «СпецКору» розповіла директор закладу Людмила Харламова.

Учора, з самого ранку Суми сколихнула новина, що в управлінні освіти міста хотіли придбати через систему PROZZORO 1 мавпу та 2-х плазунів. На них мали витратити 50 тис. грн. з міського бюджету. Проте, через відсутність пропозицій тваринку купили у місцевому зоомагазині.

“У нас за програмою передбачено створення експозиції рідкісних та зникаючих рослин і тварин для поповнення колекції у ботанічному саду місцевого значення юннатівський. За 50 тис. грн., ми придбали ігуану, українського плазуна і мавпу Машу. Сама програма фінансується з фонду охорони навколишнього середовища міста Суми”, – повідомила директор Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Людмила Харламова.

Серед відвідувачів закладу діти від 4 і до 18 років. Як розповідають співробітники центру, дітки залюбки приходять та доглядають за Машою, вони з нею спілкуються, годують. Відповідно до програми, у 2017 та 2018 роках Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді має отримали ще по 50 тис.грн. Яких звірят куплять наці кошти у закладі, поки не говорять.

1485347112-6774