Успіх кожної громади – це успіх усієї Сумщини, – Ігор Молоток

Для того, щоб розвивалася область, недостатньо зробити успішним один округ чи окремі громади. Це можливо лише за умови розвитку всіх територій регіону, – стверджує народний депутат України від Сумщини Ігор Молоток, підсумовуючи співпрацю із територіями області за рік.

«За останній рік до мене як до народного депутата Сумщини часто зверталися керівники територіальних громад, які не входять до 160 округу, із пропозиціями щодо співпраці.

Звернення були абсолютно різними, зокрема вони стосувалися консультацій, допомоги у написанні проектів та їх захисті на державному рівні, ініціюванні загальнообласних масштабних культурних, освітніх та спортивних заходів. Вважаю, що на сьогоднішній день маю багаторічний досвід та сили допомагати й співпрацювати із тими, хто цього прагне», – коментує парламентар.

Політик зауважив, що протягом 2021 року склалася постійна та системна співпраця із головами Краснопільської, Тростянецької, Дубов’язівської, Попівської, Путивльської громад. У кожній із них вже реалізовані проекти, спрямовані на поліпшення життя людей, їх добробуту.

Так, у Тростянецькій громаді, яку очолює Юрій Бова, наразі вже завершили оновлення міського стадіону ім. В. Куца, триває будівництво сучасного спорткомплексу «Н2О-Maxi», у якому, крім спортивних залів, буде ще й басейн. Цей проект вдалося захистити у міністерстві молоді та спорту та домогтися виділення коштів з державного бюджету. Крім того, на проханням медичних працівників міської лікарні Тростянця, вдалося залучити 1 млн грн на придбання обладнання.

У Краснопільській громаді, головою якої є Юрій Яремчук, завершили оновлення опорної школи, освітній заклад отримав кошти на лінгафонний кабінет. Завершили ремонт довгоочікуваної дороги на вулиці Шкурка до дитячого садочка «Малятко», із державного бюджету вдалося залучити 500 тисяч на дообладнання сучасного стоматологічного відділення. За ініціативи голови громади уже вдруге спільними зусиллями проводиться Чемпіонат України з кантрі-кросу для баггі та квадроциклів.

У Попівській громаді, яку очолює Анатолій Боярчук, завершено будівництво багатофункціонального спортивного майданчику.

«І це лише кілька прикладів успішної співпраці з очільниками громад в області, які не входять до мого округу. Вважаю своїм обов’язком допомагати керівникам територій, які дійсно хочуть змінити свої міста, селища та села та нашу рідну Сумщину на краще», – резюмував народний депутат.