В обласному центрі оберуть “контролерів” транспортного конкурсу

У мерії Сум вирішили, що підготовкою при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті має опікуватися спеціальний робочий орган. Формувати його будуть на конкурсній основі, для чого створять конкурсний комітет на чолі із заммера Віктором Волонтирцем.

Сьогодні, 19 квітня, виконком затвердив Умови проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу. У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), що мають фахівців у галузі автотранспорту і досвід роботи не менше 3-х років з питань організації пасажирських перевезень. Крім того, претенденти повинні мати у власності або користуванні офісне приміщення, не менше ніж 1 легковий автомобіль для обстеження дорожніх умов на автобусних маршрутах, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку і програмне забезпечення.

Строк для подання документів на конкурс становить 15 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Саме ж оголошення мають оприлюднити не пізніше як за 30 календарних днів.

Усі функції зі збору документів на участь у конкурсі, їх реєстрації та надання роз’яснень претендентам щодо оформлення документів на участь у конкурсі покладено на відділ логістики та зв’язку Сумської міської ради.