В Охтирці під грифом “цілком таємно” радилися високопосадовці з Києва та Сум

Сьогодні, 17 червня, близько 9:00 в Охтирці під міськвиконкомом було пожвавлення.

Кортеж машин, солідні люди в костюмах, охорона. Хтось із перехожих припустив, мовляв, часом не Президент України завітів у нафтову столицю?

Журналісти ще напередодні знали, що 17 червня у сесійній залі міської ради очікується закрита нарада з енергетичних питань, але все ж піднялися сходами нагору з надією на неї потрапити.

Але з’ясувалося, що на це зібрання під грифом «цілком таємно» прибули високопосадовці із Сум та Києва. Двоє вхідних дверей до сесійної зали посилено охоронялися міцними чоловіками у формі при повній екепіровці. Безпека наради енергетиків була на вищому рівні, бо всіх її учасників при вході перевіряли ще металошукачем.

На запитання, чому не можна пресі бути присутньою на заході, який проходить у публічному місці, один із чиновників відповів, мовляв, це внутрішня закрита нарада з питань забезпечення регіону енергопостачанням. Це все, що наразі відомо. Помітивши фотокамеру, охоронці, виконуючи свої службові обов’язки у публічному місці, знервовано протестували та відверталися.

Джерело: istina-nova.com.ua