В Охтирці похоронна фірма взяла гроші за збереження тіла в морзі, а привезла напіврозкладеним із гноєм та кров’ю

Жителі Охтирки зіткнулися із жахливим сервісом однієї із міських похоронних фірм.

У спеку прямо на земельній ділянці на 79-му році життя померла Ніна Василівна – мати жінки, яка розповіла цю історію. Побачивши, що старенька віддала Богу душу,  донька Любов одразу викликала поліцію і швидку. Правоохоронці разом  із медиком оглянули труп жінки, констатувавши смерть та й порадили скористатися послугами ритуальної фірми «Вічна пам’ять», яка належить дружині директора цвинтаря Олега Сікуна. Родина померлої звернулася до вказаного  ритуального бюро. Його працівники приїхали швидко, забрали тіло і відвезли для оформлення поховальних процедур та на зберігання в морзі, адже на похорон повинна була приїхати до Охтирки ще одна донька, громадянка Польщі.

У понеділок, 18 липня, тіло померлої жінки привезли рідним. Коли відкрили труну,  трупний сморід і побачене  довело їх до  стану напівнепритомності. З рота та очей сочився гній з кров’ю, а обличчя здулося так, що впізнати померлу було неможливо.  До того ж, дорогою на цвинтар катафалк постійно зупинявся через технічну несправність декілька разів. Проте рахунок на суму близько 3 тисяч гривень, включаючи послуги моргу в розмірі 300 грн, виставити вчасно не забули.

Після похорон доньки направилися до поховальної  фірми, аби з’ясувати, чому їм привезли тіло матері в напіврозкладеному стані? Просили співробітницю бюро покликати власника, але у того нібито зламався автомобіль. У телефонній розмові він пообіцяв приїхати і мирно владнати конфлікт мирним шляхом, але так і не навідався. На телефонний номер надійшла смс від директора цвинтаря пана Сікуна: «по-перше, за роботу моргу я відповідальності не несу, по-друге, поломка машини – це технічне питання, а по-третє – як компенсацію за незручності можу укласти плитку навколо могили померлої».

Обурившись таким повідомленням, донька покійниці звернулася до управління фінансів та економіки із заявою про порушення прав споживача та до податкової інспекції, підозрюючи, що похорона фірма має проблеми із бухгалтерією.

Джерело: http://roxolana.com.ua/

Jpeg

Jpeg