В Охтирці відкрили сучасний сервісний центр МВС

На Сумщині презентували сервісний центр МВС нового зразка за адресою: м. Охтирка, вул. Київська, 164В.

У новому центрі можна швидко та комфортно замінити чи отримати посвідчення водія, зареєструвати чи перереєструвати авто, отримати довідку про несудимість. 

Сервісний центр МВС побудований за принципом прозорого офісу, оформлений в єдиному візуальному стилі, обладнаний такими технічними зручностями, як електронна черга, електронний інформаційний бокс, камери відеоспостереження, за якими можна перевірити завантаженість центру онлайн, та термінали для оплати послуг. Також тут є полиця для буккросингу, дитячий куточок, облаштовані паркувальні місця для клієнтів. 

Одним із основних напрямів реформи сервісних центрів МВС є діджиталізація послуг: так, вже протягом року довідку про несудимість можна замовити онлайн. Також на сайті Головного сервісного центру МВС є зручна онлайн-інструкція для громадян, які хочуть отримати водійське посвідчення вперше. До кінця 2018 року сервісні центри МВС презентують нові послуги онлайн – зокрема, запровадження персонального  електронного кабінету власника авто.

«Наступним етапом реформи сервісних центрів МВС на Сумщині стане відкриття сервісних центрів МВС у Ромнах та Шостці, де наразі вже ідуть ремонтні роботи», – зазначає  начальник регіонального сервісного центру МВС в Сумській області Василь Ольховик.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: консультуйтеся за телефоном (0542) 66-88-42 або на офіційній сторінці у Фейсбук. Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС можна на сайті Регіонального сервісного центру МВС Сумській області.