В Охтирці врятували виснажених котів та собак, яких господарка лишила без догляду

33

Жінка, яка знаходиться на тривалому лікуванні, в своїй квартирі залишила без нагляду котів та собак. Сусіди звернулись до місцевої влади з проханням врятувати виснажених тварин. Про це йдеться на офіційній сторінці Охтирської міськради у Facebook.

Відповідні служби доставили чотирилапих до районної ветеринарної клініки. Там влаштували вольєри для тимчасового перебування тварин.

Нажаль, зараз їх фізичний стан досить виснажений та не дозволяє провести стерилізацію, а тому їх доведеться довго утримувати в клініці. Тваринам необхідна їжа та догляд, цим займаються охтирські волонтери, хоча охопити належною увагою всіх тварин вони не можуть. Всього в клініці зараз 16 тварин, які потребують допомоги.

Волонтери готові прийняти будь-яку допомогу – харчі, корм, недоїдки, кошти для придбання харчів та ветеринарних медикаментів (099-32-92-957 Олена).

Сьогодні на сесії міської ради було прийнято зміни до статуту КП “Благоустрій”, в тому числі, в частині відлову тварин та пов’язаних з цим послуг. Місцева влада сподівається, що це дасть можливість в подальшому мати штатного працівника для належного та постійного догляду тварин, що перетримуються після стерилізації.

24

29

25

27

26

32

30

31

Поділитися в соцмережах: