В Охтирці оновили міську школу №1

В Охтирці оновили  загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 та створили там комфортні умови для учнів і педагогів.
Про це повідомляють на сторінці Охтирської міської ради у Facebook
“Оновлені затишні класи та коридори чекають на учнів. Обладнано нові зони відпочинку для учнів старших класів. Відповідно до нових санітарних умов реконструйовано внутрішні туалети. З метою забезпечення комфортних умови праці для педагогічних працівників створено окремі кімнати, творчі лабораторії за фахом.
Заклад освіти потурбувався й про оновлення матеріально-технічного забезпечення. З нового навчального року викладання інформатики буде здійснюватися за новими ноутбуками, що дасть змогу учням освоїти більше можливостей та легко виконувати програму. Родзинкою для учнів та педагогів стане можливість використовувати під час освітнього процесу нові технології, дві інтерактивні панелі на підлоговій стійці з колесами, що легко переміщується. Пристрій оснащено потужним і компактним комп’ютером з операційною системою Андроїд, а також звуком та WiFi. Інтерактивні панелі створять унікальне навчальне середовище, що об’єднає сучасні бездротові технології, персональні пристрої учнів (смартфони, планшети) і енергію вчителя. Пристрій ідеально підходить для інтерактивного навчання, корекційних занять та презентацій.
Заклад доклав максимум зусиль, щоб усі учасники освітнього процесу з радістю розпочали новий навчальний рік”, – йдеться у повідомленні.