В Охтирці покарали вандалів, що розтрощили стадіон та огорожу парку

11 січня 2022 року Охтирський міськрайонний суд розглянув справу трьох молодиків, що розтрощили сидіння на стадіоні, розламали огорожу міського парку та пошкодили авто.

Подія, яку можна назвати «Охтирська ніч вандалів», сталась в Охтирці восени 2019 року.

14 листопада 2019 року близько 00. 15 двоє неповнолітніх студентів коледжу СНАУ із старшим товаришем проникли через вантажні ворота на територію футбольного стадіону «Нафтовик».

На стадіоні хлопці вирішили «розважитись» ламанням ногами сидінь для вболівальників, а також почали зривати крісла зі стаціонарного кріплення.

Зламавши сукупно 14 сидінь приблизно за 40 хвилин товариші вийшли з футбольного стадіону через ті самі ворота і попрямували в напрямку центру.

Коли проходили повз «Міського парку», один з молодиків почав руками ламати частину металевого паркану, інші підтримали цю «забавку».

Компанія трохи погуляла центром міста, а потім знов повернулась до «Міського парку», виламали по металевому прутку з огорожі та разом попрямували в бік футбольного стадіону «Нафтовик».

На стадіоні обвинувачені пошкодили бокові стінки лавок для гравців футбольних команд, виготовлені з органічного скла, пошкодили ще кілька сидінь для вболівальників.

Не зупиняючись на вчиненому, близько 03.40 год. 14.11.2019 обвинувачені підійшли до легкового автомобіля «ЗАЗ 965», який знаходиться по вул. Ярославського з метою реклами. Один з обвинувачених стрибнув на дах зазначеного автомобіля, спричинивши його деформацію, а інший ударом ноги пошкодив кришку багажного відділення.

Після таких «розваг» молодики попрямували до гуртожитку.

Один із свідків в суді розказав, що він вранці обходив територію житлового комплексу стадіону та звернув увагу, що на полі розкидані крісла, перевернуті біотуалети. Виявили, що близько 20 сидінь були відірвані, розбите скло. Також побачили «піки» від металевої решітки, був перевернутий тунель. Одна лавка запасних гравців була перевернута, бокове скло розбите.

Врахувавши обставини справи, суд призначив покарання двом неповнолітнім обвинуваченим по 6 місяців позбавлення волі, а також звільнив від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

Повнолітньому обвинуваченому присудили 1 рік позбавлення волі, а також звільнив від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

Обвинувачені, або батьки неповнолітніх мають сплатити приблизно 20 тис. кожний на відшкодування втрат стадіону та міського парку.