В Охтирці створять пам’ятний сквер на честь загиблих саперів

До Охтирської міської ради звернулась громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця» щодо вшанування подвигів воїнів-саперів, які не повернулись з бойових завдань, та створення в Охтирці скверу у пам’ять воїнів-саперів.

3 листопада, у День інженерних військ, міський голова Павло Кузьменко разом з командиром 91 Охтирського окремого полку оперативного забезпечення полковником Денисом Диким заклали перший камінь у майбутньому сквері пам’яті воїнів-саперів, який буде розташований неподалік військової частини А0563.

Тут планують розбити тротуарні доріжки з лавочками й ліхтарями та встановити УР-77. Організатори сподіваються, що сквер вподобають містяни, та це буде місцем пам’яті воїнів-саперів, які не повернулись з бойових завдань.

На території частини цьогоріч був встановлений мурал з зображенням військових епох України: від козаків до сучасної армії. Стінопис освятив військовий капелан Андрій Бринчак та помолився за всіх воїнів країни.