В районах Сумської області працюють шахраї!

Головне управління ДФС у Сумській області інформує громадськість про те, що днями відновилась діяльність шахраїв-аферистів, які злочинним шляхом намагались заволодіти грошовими коштами підприємств та фізичних осіб-підприємців.

Зловмисники телефонують на мобільний телефон, називаються керівниками податкових інспекцій чи відділень податкових інспекцій, потім повідомляють про перевірки, які ніби-то проводять працівники фіскальної служби. Далі ці особи просять гроші на витрати бензину, продуктів харчування тощо, які обіцяють повернути. Потім надсилають смс-повідомлення з реквізитами рахунку.

Вкотре нагадуємо, що службові особи  ГУ ДФС у Сумській області,  податкових інспекцій жодних вказівок збирати гроші від свого чи від імені довірених осіб не давали й давати не можуть.

Отож, наполегливо радимо бути пильними та обачними, а при виявленні таких випадків шахрайства слід негайно звертатись до місцевих органів Національної поліції, а також повідомляти управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Сумській області за номером телефону: (0542)68-50-15, або за fдресою: Суми, вул. Іллінська,  13.