В Україні повернуть доплати на другу і третю дитину

Указом Президента №214/2019 від 11.05.2019 року передбачено покращення демографічної ситуації і демографічних процесів, у тому числі створення соціально-економічних передумов для народження у сім’ї двох і більше дітей шляхом збільшення розміру державної допомоги при народженні другої та третьої дитини.

Окрім цього, збільшується розмір допомоги при усиновленні дитини, на дітей, над якими встановлено опіку, на дітей одиноким матерям.

Також держава подбала про молоді сім’ї, збільшивши фінансування програм надання підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, надання пільгових довготермінових кредитів молодим родинам.

Окрім цього, ще збільшено допомогу жінкам та чоловікам, які потребують застосування методик допоміжних репродуктивних технологій.

Нагадаємо, раніше за першу дитину виплачували 30 960 гривень, за другу дитину – 61 920 гривень, за третю та наступних дітей – 123 840 гривень. А вже з 1 липня 2014 року був встановлений єдиний розмір допомоги на всіх дітей — 41280 гривень. Ця сума не залежить від кількості дітей в сім’ї.

Джерело: rabinovichtv.com