В Україні стартувала вступна кампанія: сайт для реєстрації абітурієнтів не працює через вірус

a61af-f071-43bc-9fb3-c70b27fe75a7_small

Сьогодні, 29 червня, в Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Про це на брифінгу повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, пише сайт Сьогодні.

“29-го червня абітурієнти створюють електронні кабінети і подають 9 заяв на 4 спеціальності. Це можуть бути заяви як в 1 ВНЗ, так і в 9. Ми не обмежуємо кількість ВНЗ, а тільки кількість спеціальностей”, – сказала Гриневич.

За її словами, в цьому році також діє система пріоритетності, коли абітурієнт визначає за шкалою від 1 до 9 пріоритетність своїх заяв до ВНЗ, де 1 – найвища пріоритетність.

Заяви подаються в електронному кабінеті з 12 липня до 26 липня. Оприлюднення рейтингових списків зарахування за результатами ЗНО має відбутися не пізніше 12-ї години 1 серпня.

З 12 по 20 липень відбувається зарахування на підставі співбесід та конкурсів. Оприлюднення списків зарахованих за співбесідою та творчих конкурсів відбудеться не пізніше ніж 24 липня.

У цьому році для вступу діють сертифікати ЗНО 2016 і 2017 років.

Міністр повідомила, що при приймальних комісіях ВНЗ працюватимуть відділи технічної підтримки, в які можна звернутися у разі проблем з реєстрацією або в разі відсутності можливості самостійно створити електронний кабінет.

Але вже в перший день вступної кампанії абітурієнти зіткнулися з проблемою – не працює сайт для реєстрації ez.osvitavsim.ua.

Міністерство освіти і науки повідомило про відновлення роботи ЄДЕБО, де кожен абітурієнт повинен зареєструвати власний електронний кабінет. За даними відомства, сервіс буде запущений сьогодні після 12:00 дня.

“У зв’язку з масовою кібератакою, яка відбулася в Україні 27-28 червня, з міркувань безпеки були введені тимчасові обмеження в роботі ЄДЕБО через профілактику системи, в тому числі в функціонуванні Особистого електронного кабінету абітурієнта”, – йдеться в повідомленні відомства.

Поділитися в соцмережах: