В Україні відкрили першу міську інтерактивну екостежку

17 травня в Національному природному парку «Голосіївський» відкриється перша міська інтерактивна екостежка в Україні. Мета проекту – закохати українців у піші прогулянки на природі і довести, що екологічна освіта може бути захоплюючою для дорослих і дітей.
Екостежка прокладена в київському парку «Голосіївський» – єдиному в Україні і одному з декількох в світі національних парків, що розташований в межах мегаполісу. Його загальна площа майже 11 000 га – це дорівнює площі 15 000 футбольних полів, причому 90% території займають ліси.
Подорожуючи екостежкою довжиною 3 км, можна буде дізнатися про мешканців Голосіївського лісу, порівняти розмах своїх рук з розмахом крил птахів, свої сліди зі слідами тварин, разом з друзями обійняти найбільший дуб у парку охопленням 7 метрів, а також спробувати себе в ролі художника та зобразити лісовий пейзаж на спеціально встановлених мольбертах.

«За статистикою, 75% сучасних дітей проводять на свіжому повітрі менше години на день, а більшість дорослих не можуть розрізнити навіть 5-ти видів дерев, – розповідає представник організаторів проекту Сергій Бадрітдінов. – Інтерактивна стежка серед мегаполісу чудово вирішує обидві ці проблеми. До того ж, міські екостежки – один з головних трендів у світі».

Джерело: clutch.ua