В управлінні охорони здоров’я Сумської ОДА новий в.о. начальника

Після звільнення Сергія Бутенка виконувачем обов’язків начальника управління охорони здоров’я був призначений Анатолій Котляр, який понад п’ять років є помічником Дмитра Живицького.

Останні кілька років він обіймав різні посади в апараті Сумської ОДА, разом із Дмитром Живицьким працював у Мінрозвитку громад та територій та Міністерстві інфраструктури. Потім, після призначення Живицького головою ОДА, повернувся з ним до Сум.

Як повідомив Анатолій Іванович, його останнє місце роботи – начальник відділу документообігу в апараті Сумської ОДА.

«В облздорові склалася непроста ситуація: звільнилися начальник, його заступник, начальник відділу кадрів, – повідомив Анатолій Котляр. – У результаті було ухвалено рішення перевести мене до управління охорони здоров’я на рівнозначну посаду начальника відділу управління персоналом, правового забезпечення та контролю. Після розпорядженням голови ОДА Дмитра Живицького мене призначили виконувачем обов’язків начальника. Це було вимушене адміністративне рішення у зв’язку з обставинами, що склалися, – кінець року, дуже багато різнопланових завдань, які потрібно виконувати, а в облздорові відсутнє керівництво. Адже, щоб провести конкурс на вакантну посаду, потрібен мінімум місяць. Я хочу, щоб він був прозорим. Але відбудеться він вже після новорічних свят».

Як уточнила профільна заступниця голови Сумської ОДА Олена Бойко, буде оголошений конкурс із відповідними кваліфікаційними вимогами.

«Претенденти пройдуть усі необхідні етапи, тестування, співбесіду, і за їхніми результатами буде визначено переможця, – уточнила чиновниця. Обов’язкова умова – отримання сертифікату на знання української мови. На сьогодні управління охорони здоров’я працює у нормальному штатному режимі. Відсутність на посаді Сергія Бутенка не вплинула на його роботу”.

Що ж до Анатолія Котляра, то, за його словами, він брати участь у конкурсі не планує.

shans.com.ua