Важливо побачити: Суми стали учасником проєкту «Відвідайте мій дім»

Начальниця управління стратегічного розвитку міста Оксана Кубрак взяла участь у розважально-пізнавальній передачі «Відвідайте мій дім», яку виготовляють на замовлення ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України».

Телевізійна виробнича кампанія «Пілот продакшн» на замовлення Державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» (телеканали «Дом» та «UATV») та Мінреінтеграції створили розважально-пізнавальну передачу «Відвідайте мій дім», яка має елементи нарису та краєзнавства.

Телепроєкт має на меті показати красу та традиції країни, регіонів, міст, гастрономічне різнобарв’я, історичні пам’ятки, історії людей. Люди з різних куточків України вирушають в гості на інший кінець країни, щоб провести незабутні дні в гостинній атмосфері міст, сіл і осель іншого регіону, побачити унікальні природні та історичні пам’ятки, випробувати на собі неймовірні традиції, спробувати легендарні страви, познайомитися з простими, але особливими людьми.

Начальниця управління стратегічного розвитку міста ознайомила представників Житомира, селища Жихар на Харківщині, Запоріжжя та Вінниці з історичними пам’ятками Сум, пригостила місцевими стравами – зокрема, варениками з конопляного борошна та презентувала соціальний проєкт-мрію.

Нагадаємо, одними із завдань управління є розвиток туристичного потенціалу міста, промоція, організація маркетингових та піар заходів, що спрямовані на популяризацію внутрішнього та в’їзного туризму.

Програму можна переглянути за цим посиланням.