Вчити треба змалечку, переконані сумські рятувальники

Одним із найголовніших напрямів роботи Державної служби України з надзвичайних ситуацій є робота з підростаючим поколінням. Основною метою проведення подібних заходів є навчання дітей правилам безпечної поведінки у повсякденному житті та навчання алгоритму дій у складних життєвих ситуаціях.

Так, 20 березня в гості до вогнеборців завітали вихованці дитячого садочка “Дзвіночок”. Для них свої двері гостинно відчинив 29-й професійний пожежний пост Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, який дислокується в смт Степанівка Сумського району.

На початку заходу маленьким громадянам роз`яснили основні правила безпечної поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, при перебуванні на водних об`єктах, а також основні правила пожежної безпеки в побуті.

Кульмінацією заходу стала демонстрація пожежно-рятувальної техніки. Дітям розповіли про особливості рятувальних автомобілів, їх озброєння та технічні можливості, а також надали можливість відчути себе справжніми рятувальниками, одягнувши на себе бойовий одяг та потримавши спорядження.

Фахівці Державної служби України вкотре наголошують на необхідності проведення таких заходів серед підростаючого покоління, оскільки знання, набуті зараз,рят2 рят1 допоможуть дітлахам в подальшому уникнути складних життєвих ситуацій.