“Велика Українська Хода” дісталася Сум

15

Сьогодні у сквері ім. Шевченко в центрі Сум проходить незвичайна акція. Сквер прикрасив «майже кілометр прапорів» з усіх куточків України та військових бригад на лінії фронту. Тут же розмістилася виставка шевронів і трофеїв, пише Панорама.

Суми також презентують свій прапор, а місцеві дітлахи подарують малюнки і напишуть побажання захисникам, які перебувають в Київському госпіталі.

Сумська область стала останньою, куди трирічним етапом прийшла Всеукраїнська акція «Велика українська хода», розпочата 14 вересня 2014 року. Заключна акція відбудеться 14 вересня у ВР в Києві.

«Сьогодні в вашому місті проходить Всеукраїнська акція на честь Героїв Майдану, російсько-української війни заради перемоги України. Від міста до міста, від бригад до батальйонів об’єднуються прапори, на яких люди пишуть побажання і молитви зупинити цю чуму, яка прийшла на нашу землю. Думка і слово – найсильніша зброя. Думки матеріалізуються », – розповіла про суть того, що відбувається організатор Акції журналіст Катерина Валевська.

За її словами, подорожуючи по містах, вона шукає людей, які бажають Україні перемоги.

Позавчора акція була в Тростянці, вчора – в Лебедині, завтра – в Білопіллі, 11 вересня – в Охтирці. 13 вересня акція пройде в Київському госпіталі.

18

17

14

13

16

19

20

© Фото: Сергій Яременко