Ветерани Корейської війни подарували обласному військкомату ноутбуки

d1402a3686528056880d8d15c2d57bd3b26cae94

Громадянка США Галина Климук-Хомяк передала допомогу від американських ветеранів корейської війни Сумському обласному військовому комісаріату.

Ветерани допомогли ІТ-технікою класу для проведення психологічного відбору кандидатів на військову службу за контрактом. Пані Галина вручила заступнику військкомісаріата, підполковнику Олегу Скічку нові ноутбуки та лист від ветеранів війни зі штату Флорида, який завершується словами «Ми з Вами! Нехай Бог береже Вас!».
Галина Климук-Хомяк народилася в 1948 році в таборі переміщених осіб у Західній Німеччині. Проживаючи і навчаючись у Німеччині, Великобританії, США, ніколи не забувала про своє українське коріння: працювала вчителькою в школі, допомагала землякам вивчати іноземну мову. У досить поважному віці Галина погодилася поїхати з американською знімальною групою до Києва – на Майдан як перекладач. Після того вирішила залишитися в Україні та займатися волонтерською роботою. Вона стала одним із активних членів української діаспори в Америці, через її руки пройшли тонни вантажів гуманітарної допомоги для українських воїнів і цивільного населення: продукти, ліки, одяг, елементи екіпірування та спорядження.

Джерело Данкор