Відділ транспорту роз’яснив ситуацію щодо тарифів на проїзд у сумських маршрутках

маршрутки 4

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг роз’яснив ситуацію, що склалася навколо тарифів на проїзд.

Днями в ЗМІ з’явилася інформація, що Харківський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційний позов виконавчого комітету Сумської міської ради та ФОП Олійник А.Г. про визнання протиправним і скасовування рішення виконавчого комітету міської ради від 16 травня 2017 року № 256 «Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі ФОП Олійник А.Г.».

Це рішення було скасовано судом першої інстанції, а саме Зарічним районним судом м. Суми від 29 червня 2017 року. Про що виконавчим комітетом та ФОП Олійник А.Г. була подана апеляційна скарга до Харківського апеляційного адміністративного суду.

Проте треба зазначити, що рішення Харківського апеляційного адміністративного суду підтвердило рішення виконавчого комітету міської ради від 18 липня 2017 року № 365, в якому вищевказане рішення щодо тарифів на послуги з перевезення вважається таким, що втратило чинність.

«Тому всі заяви активістів, про те що тариф на проїзд в автобусах приватних перевізників буде 3 гривні, ніщо інше як профанація. Харківський апеляційний адміністративний суд відмінив вже відмінене рішення виконавчого комітету», – прокоментував начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко.

Посадовець наголосив на тому, що на сьогодні на всіх автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі та обслуговуються приватними перевізниками, вартість одного пасажироперевезення становить 4 грн., для пенсіонерів за віком – 3 грн., для дітей 1-4 класів – 2 гривні.