Відзавтра дитсадки, школи та лікарні Сум зможуть вмикати опалення

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянула питання початку опалювального сезону 2023 – 2024 років.

Комісія заслухала керівників галузей освіти та медицини, а також обласного центру з гідрометеорології.

Заступник начальника управління освіти Наталія Гончарова повідомила, що в понеділок, 9 жовтня в закладах освіти температура повітря у приміщеннях становила 14 – 16°C, сьогодні – на пів градуса нижче, тому є необхідність обігріву закладів, насамперед дитсадків.

Натомість начальник управління охорони здоров’я Олена Чумаченко поінформувала про те, що наразі в стаціонарних відділеннях лікарень термометри показують не менше 20°C. Тож, з огляду на очікуване потепління, заклади медицини можуть поки не вмикати опалення.

Начальник Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександр Пономарьов зауважив, що завтрашній ранок буде найхолоднішим цього тижня. А вже з 12 жовтня очікується підвищення температури повітря. Відносно тепла погода протримається до 18 – 19 жовтня.

З огляду на надану інформацію, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення почати з середи, 11 жовтня, подачу теплоносія до закладів дошкільної та загальної середньої освіти, медицини, соціальної сфери, галузі культури за заявками їхніх керівників.