Війська рф зруйнували міст у Сумській області через страх контрнаступу ЗСУ – Сумська ОВА

Російські війська ракетними ударами 15 травня зруйнували міст у Шосткинському районі Сумської області, намагаючись таким чином ускладнити можливі контрнаступальні дії ЗСУ. Ця переправа через річку Клевень веде в бік рф, пише РБК-Україна.

Про це заявив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький в ефірі всеукраїнського телемарафону.

Чиновник зазначив, що в області під ворожий ракетний обстріл з літаків минулої ночі потрапило приміщення сільськогосподарських підприємств, де розташовані ангари для техніки, а також міст через річку Клевень у Шосткинському районі.

“Вночі були випущені дві ракети, які потрапили в міст через річку Клевень, це Шосткинський район. Зруйновано повністю міст. І, як ми розуміємо, цей міст веде саме у бік росії. Очевидно, вони бояться того, що може бути наступ з території України вже на росію. Тому що вони зміцнюють свої позиції, активно обкопуються, минуть зі свого боку територію і будують опорні пункти. І ми бачимо, що там відбувається така серйозна оборонна робота”, – розповів Живицький.

Глава ОВА наголосив, що рашисти не формують наступальне угруповання, а сконцентрувалися саме на заходах щодо зміцнення своєї оборони.

Останнім часом зросла інтенсивність ворожих обстрілів Сумської області – окупанти використовують більш важке озброєння, здійснюють авіанальоти, бомбардування, обстріли території регіону.