Виконком Сум затвердив місця, де будуть торгувати динями та кавунами

Виконавчий комітет Сум на позачерговому засіданні сьогодні, 2 червня, ухвалив рішення про організацію сезонної роздрібної торгівлі баштанними культурами у літньо-осінній період 2016 року на території міста. Вона здійснюватиметься у період із 1 липня до 1 листопада.

Реалізація динь та кавунів дозволена за 40 адресами.

За пропозицією першого заступника міського голови Володимира Войтенка з пропонованого членам виконкому переліку з 44 місць 4 виключили (вул. Петропавлівська, № 74; вул. Петропавлівська, № 93; вул. Роменська, № 92; вул. 20 років Перемоги, біля лікарні). Зробили це, виходячи з доцільності, а також, аби не захаращувати місто (насамперед центральні вулиці) відповідними ятками та не шкодити благоустрою, а в останньому випадку (вул. 20 років Перемоги) – через те, що даний об’єкт заважатиме ремонту дороги.

Як повідомив начальник відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Олег Дубицький, місць, що залишися, має вистачити для всіх охочих, адже список формували із запасом. Торік під роздрібну торгівлю баштанними виконавчий комітет відвів 42 торговельні точки і затребувані були не всі, повідомляють у мерії.