Вишам потрібно підготуватись до ЗНО у магістратуру

В Українському центрі оцінювання якості освіти нагадують, що під час вступної кампанії 2018 року особи, які планують вступати на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», мають проходити єдине фахове вступне випробування та єдиний вступний іспит.

Реєстрація для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні та єдиному вступному іспиті розпочнеться 14 травня.

У зв’язку з цим, керівникам закладів вищої освіти, де здійснюватиметься прийом на навчання для здобуття ступеня магістра за вказаними вище спеціальностями, необхідно визначити працівників, відповідальних за реєстрацію.

Також в УЦОЯО, посилаючись на відповідний лист МОН, зазначають, що відомості про заклад освіти та працівників, відповідальних за реєстрацію, потрібно надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти до 20 квітня.

Для проведення реєстрації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти будуть створені сторінки закладів вищої освіти. Відповідальним за реєстрацію в закладах вищої освіти до 7 травня буде надано логін і пароль для доступу до сторінки закладу освіти.

Джерело: osvita.ua