Вісім сіл на Сумщині досі сидять без газу

58

26 вересня «Укрнафта» нарешті отримала від Держгеонадра довгоочикувані спецдозволи на надрокористування. Але жителі восьми сіл на Сумщині досі лишаються без газопостачання.

Питання обговорили під час наради з представниками НГВУ «Охтирканафтогаз», Управління Держпраці у Сумській області, ПАТ «Сумигаз» та керівництва профільних управлінь облдержадміністрації.

За словами керівника апарату облдержадміністрації Дмитра Живицького, «Укрнафта» після отримання дозволів має привести в порядок інші дозвільні документи, зокрема, виконати всі приписи, на які вказали в Держпраці України.

«Я наполягаю на пришвидшенні цього процесу і пропоную усім зацікавленим сторонам підійти максимально серйозно до питання відновлення видобутку газу. Адже це, перш за все, це завдання кожного з нас так виконувати свої обов’язки, щоб у життєзабезпеченні мешканців Сумщини не було проблем», – говорить Дмитро Живицький.

Нагадаємо, влітку, відразу у кількох селах Липоводолинського району Сумської області, а згодом і Роменщини було припинене газопостачання. Згодом, жителі сіл Роменщини, взявши у руки плакати, організували безперервну пішохідну ходу через дорогу поблизу села Гаврилівка.

Наразі без газу сидять 627 домоволодінь, а саме села Погожа Криниця, Заруддя, Малі Бубни, Бацмани, Гришине та Локня Роменського району, а також села Столярове та Яловий Окіп Липоводолинського району.