Військовий комісаріат: потрапити на контрактну службу стало простіше

Під час відеоселекторної наради щодо призову до лав Збройних Сил України та набору на контрактну службу  заступник військового комісара Сумського обласного військового комісара Ігор Закревський розповів про спрощення порядку формування військових частин.

Рішенням Генерального штабу військовозобов’язані, учасники АТО, ті, хто був призваний за мобілізацією та проходив раніше службу у військових частинах бойового складу, при виявленні бажання служити за контрактом відразу відправлятимуться у військові частини, де вони вже проходили службу, без проходження підготовки у навчальних центрах.

Начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Михайло Криворотенко наголосив на посиленні взаємодії та координації зусиль всіх відповідальних за виконання завдань державної ваги, зокрема, на залученні сільських рад до вручення повісток призовникам строкової служби. Адже згідно із законодавством у населених пунктах, де відсутні військові комісаріати, врученням повісток можуть, в тому числі, займатися органи місцевого самоврядування або підприємства, які здійснюють обслуговування житла тощо.