Влада Сумського району вирівняє ріллю на місці табору “Коловрат”

Про це голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко зазначив під час виїзду на місце, де щороку працює патріотичний табір «Коловрат» імені Романа Атаманюка.

«Звістка про те що невідомі переорали землю на місці, де кожного року розташовується патріотичний табір «Коловрат», сколихнула Сумщину. За дорученням голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка, ми разом із в. о. голови Сумської ОДА Миколою Подопригорою в неділю, 19 червня, виїжджали на місце подій для негайного вжиття заходів щодо вирішення цієї проблеми.  Відповідно до цього були дані доручення керівникам правоохоронних органів та комунальних служб».

Було вирішено використати спеціальну техніку для вирівняння ріллі на місці відпочинку юних патріотів. Обговорені й заходи по відкриттю табору. «Табір почне працювати в назначений раніше день – 1 липня», – зауважив Дорошенко.

Нагадаємо, 16 червня організатори табору під час байдарочного сплаву по річці Псел, зупинившись у місці, де 10 років поспіль влітку розташовувався «Коловрат», побачили, що невідомі частково плугом зробили спробу у 8 місцях переорати берег річки і дорогу, через яку члени табору діставалися місця збору. На даний період часу голова Сумської ОДА Микола Клочко доручив Національній поліції знайти «авторів ріллі» на місці розташування табору.

IMG_4689c (3)

IMG_4689c (1)