Вночі в Сумах діятиме “сухий закон”?

У Сумській міській раді відбулася нарада з керівниками підприємств торгівлі, в ході якої обговорили проект рішення про заборону продажу алкогольних напоїв в місті Суми у нічний час.

Під час наради присутніх поінформували про прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», який надає право органам місцевого самоврядування встановлювати заборону на продаж алкогольних напоїв у нічний час, крім закладів ресторанного господарства, а також дозволяє штрафувати торгові заклади в зв’язку з порушенням правил продажу алкоголю.

За словами начальника відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Олега Дубицького, зараз розроблено проект рішення міської ради про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Сум в період з 22:00 до 7:00.

Тому головним питанням зборів було розглянути, як вплине запропонована заборона на економічну ситуацію магазинів, які зараз продають алкогольні напої. Підприємцям запропонували надати свої аргументовані пропозиції. Протягом трьох днів профільний відділ буде приймати пропозиції до цього проекту рішення від сумських суб’єктів господарювання в письмовій формі.

Джерело: vsisumy.com