Водій однієї з сумських маршруток вилаяв та ледь не вдарив дитину

маршрутки 4

Хамство водіїв маршруток по відношенню до дітей стає нормою в місті Суми.

Днями пасажири маршрутки №23 стали свідками, як водій мало не застосував фізичну силу до школяра, який нібито занадто сильно грюкнув дверима.

Подробиці в Facebook розповіла сумчанка Наталія Миропольська, яка стала свідком події.

«Сьогодні (7 жовтня – ред.) була свідком дикої сцени. Маршрутка №23, їде з Іллінської на Троїцьку, близько 11-ї ранку. На передньому сидінні поруч з водієм сидить хлопчина-пасажир, років 10-12. І виходить близько пологового будинку. І тут раптом водій вибігає з маршрутки і починає на пацана кричати, використовуючи слово “дебіл” і всякі сполучні слова. Дуже злий і агресивний. Виявляється хлопець сильно грюкнув дверима і начебто через це тріснуло бокове праве дзеркало. Дитина перелякалася і тремтячим голосом сказала “вибачте”. Але водій розлютився ще більше, розмахнувся для удару, але вистачило розуму не вдарити. Люди навколо обурились, що він нападає на дитину, дісталося і їм. Я зняла тільки кінець історії, може по голосу вдасться розпізнати водія, тому що номер я не записала, реально була в шоці. Водій невеликого зросту, худорлявий, вік між 40 і 50, в червоній кофті», – написала вона.

У коментарях ще одна пасажирка «Рути » Анастасія Євтушенко повідомляє, що випадок стався з автобусом з номерним знаком ВМ 3556 АА.

Як повідомляє transport.sumy.ua обидві сумчанки написали скарги на поведінку водія і відправили їх на ім’я сумського мера Олександра Лисенка з проханням вжити відповідних заходів по відношенню до водія і перевізника маршруту №23, який згідно з підсумками останнього транспортного конкурсу експлуатує ТОВ «Сумипасстранс».