Волонтерам бабського батальйону зруйнували цех у приміщенні сумської школи

Сумський бабський батальйон майже з перших місяців протистояння на сході країни взявся допомагати армії. Базувалися на третьому поверсі школи №3 в Сумах. Там же організували цех для пошиття спецодягу та плели кікімори й маскувальні сітки.

Тепер же волонтерів «попросили» на вихід. Кабінети, говорить директорка, зачиняють на ремонт. Утім, впускати у вже відремонтовані приміщення бабський батальйон не збираються.

“Вони зруйнували саме цех, де ми робимо кікімори та маскувальні сітки. У нас було замовлення, до кінця тижня потрібно нашим хлопцям відправити 15 штук. Тепер ми не зможемо цього зробити”, – коментує керівник Сумського бабського батальйону Валентина Андріяшева.

Третій поверх, за словами керівниці школи Ольги Волошиної, буде використовуватися для навчання дітей. Хоча, порівняно із минулим роком, учнів більше не стало. Тим паче 3-й поверх вже більше 10 років не використовують.

Сутичку в школі зафіксували в поліції. Нині з’ясовують обставини. Тим часом АТОшники обіцяють до вирішення конфлікту щодня навідуватися сюди, аби забезпечити доступ волонтерів до робочих місць.

SM 130616VMZ SBB.Still005

Джерело: spec-kor.com.ua