Вулиця Троїцька в Сумах доступна не для всіх

Моніторинг доступності  вулиці Троїцької ГО “Бюро правничих комунікацій” провели разом з Олексієм Якушенком, Дарію Сассою та Анатолієм Сассою.
Перевірили 30 локацій – регульованих та нерегульованих переходів, заїздів, тротуарів, зупинок громадського транспорту. Саме на цій території розташовано чимало аптек, медичних закладів, продуктових магазинів. Поруч – обласна лікарня, Сумський обласний центр МСЕК, куди постійно звертаються люди з інвалідністю.
Значну частину переходів та заїздів учасник моніторингової групи на колісному кріслі Олексій зміг подолати лише зі сторонньою допомогою і розповів, що саме через відсутність та недоступність тих, що є, понижень він змушений пересуватись проїжджою частиною. На одному з заїздів Олексій перевернувся – заїзд, хоч і виглядав зручним, та виявився небезпечним  – врятувало те, що і він, і наш оператор мають блискавичну реакцію.
Моніторингова група також зафіксувала відсутність будь-яких елементів доступності для людей з порушенням зору. Антирекорд на цій вулиці – висота бордюрного каменю на переході Троїцька – Новомістенська: 21 см!
Загалом це вже 7-й громадський моніторинг доступності у цьому році.