Виймай та одягай: топ-3 пральних машини з функцією сушки в Україні

Виймай та одягай: топ-3 пральних машини з функцією сушки в Україні

Пральні машини з функцією сушки білизни дуже зручні: вони дозволяють виймати з барабана злегка вологий або навіть повністю сухий (в залежності від обраного режиму сушіння) одяг, який можна відразу ж надіти на роботу або попрасувати та скласти до шафи. За даними порталу MagaZilla, із понад 2 000 пральних машин, представлених в інтернет-магазинах України, функцію сушки підтримують лише близько 150 моделей. Пропонуємо вам познайомитися з найбільш популярними з них.

LG F2J6HG0W

Потужна та функціональна машина з системою прямого приводу та надійним інверторним двигуном, що забезпечують плавне регулювання швидкості обертання барабана, мінімальний рівень шуму та вібрацій корпусу, а також збільшений термін експлуатації. Має стандартні габарити (85 x 60 x 45 см) та місткий бак із завантаженням до 7 кг білизни для прання та до 4 кг для сушіння. Модель пропонує 14 режимів роботи (включаючи прання парою) та дозволяє зберігати власні програми. Ще одна цікава опція – можливість управління зі смартфона через спеціальний додаток. LG F2J6HG0W відповідає максимальному класу прання (А) та класу віджиму В (1200 об./хв).

За даними порталу порівняння цін MagaZilla (https://m.ua/), вартість пральної машини LG F2J6HG0W в інтернет-магазинах України становить від 16 000 до 19 000 грн.

Samsung WD80K52E0ZW

При аналогічних моделі LG F2J6HG0W розмірах корпусу інверторна пралка від Samsung обладнана місткішим баком із завантаженням до 8 кг білизни у режимі прання та до 5 кг – у режимі сушки, що дозволяє рекомендувати її навіть для великих сімей. Серед 14 попередньо встановлених програм виділимо режими прання парою (Hygiene Steam), повітряно-бульбашкове прання (Eco Bubble) та функцію освіження білизни. Дверцята моделі оснащені додатковим віконцем Add Wash, що дозволяє додати речі в барабан на будь-якому етапі прання.

Ціна в інтернет-магазинах – від 18 200 до 21 000 грн.

Hotpoint-Ariston AQD 1070D 49

Передова прально-сушильна машина з інверторним двигуном, незвичайним дизайном (панель управління розташована прямо на дверцятах) та величезним баком, розрахованим на прання 10 кг і сушіння 7 кг білизни. Оснащена великим дисплеєм з підсвіткою та функціональною панеллю, що забезпечує доступ до будь-яких параметрів прання в одне натискання. Hotpoint-Ariston AQD 1070D 49 пропонує 17 програм роботи та дозволяє обирати один з шести режимів сушки “волога білизна”, “на вішалку”, “в шафу”, “одягнути відразу”, “сушка вовни” або “сушка за часом”. Модель також може похвалитися максимальною ефективністю прання, віджиму та енергоспоживання

Ціна в інтернет-магазинах – від 13 000 до 20 800 грн.

Примітка: дані про ціни моделей в інтернеті актуальні на червень 2021 року. Свіжа інформація завжди доступна на сторінках порталу MagaZilla (m.ua).