Викладачі СНАУ креативно привітали студентів зі святом

Запальними танцями привітали своїх студентів з Міжнародним студентським днем викладачі Сумського національного аграрного університету.

Взагалі-то, звісно, викладачі СНАУ – то дуже серйозні люди, і текст, яким супроводжується відео, теж такий, але в ролику вони постають зовсім іншими – жартівливими, веселими, талановитими й креативними. А де б іще студенти побачили, як професори у халатах та капцях танцюють “Макарену”! 😉

Тож, якщо вам вже цікаво, мерщій тицьніть на відео!

“Шановні, студенти, прийміть щирі вітання з Міжнародним днем студента. Бажаємо творчого натхнення, наполегливості та удачі у всіх добрих починаннях, здійснення усіх мрій і життєвих планів. Країні потрібні ваші знання, ваш внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Бажаємо вам примножувати свою енергію, успіхів у навчанні, нових досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю. Творчого мислення, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою мету і досягати свого – таким має бути кредо сучасного студента”, – йдеться у дописі.