Як комунальний транспорт у Сумах їздитиме на свята (ОНОВЛЕНО)

За рекомендаціями Кабміну про перенесення робочих днів і з метою оптимізації руху в КП «Електроавтотранс» розробили тимчасовий графік руху транспорту. Так, вже завтра 25 грудня комунальний транспорт курсуватиме за розкладом вихідного дня.

В суботу, 28 грудня, (перенесення робочого дня з 31.12) – перевезення пасажирів комунальним транспортом будуть здійснюватися за розкладом робочого дня. По маршрутах №9, №12, №17 в цей день перевезення здійснюватися не будуть. Тролейбуси №1 та №2 курсуватимуть за розкладом вихідного дня.

У понеділок, 30 грудня, комунальний транспорт курсуватиме за розкладом вихідного дня. Тролейбуси №1, №2, №9, №12, №17 – за розкладом робочого дня.

У вівторок, 31 грудня, комунальний транспорт курсуватиме за тимчасово зміненим графіком (більш детальна інформація з’явиться на офіційній сторінці КП «Елетроавтотранс» в соцмережах на наступному тижні).

У новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня до послуг пасажирів – 2 тролейбуси і 1 автобус.

Так, автобус забезпечуватиме перевезення на ділянці Хіммістечко – Автовокзал, курсуючи через пр. Курський і з заїздом на вул. Героїв Крут. Тролейбуси будуть слідувати за напрямками Аеропорт – Хіммістечко і з 12 мкрн. в центр міста.

Таким чином, за вказаними маршрутами комунальний транспорт буде здійснювати перевезення в період з 23:00 31 грудня і до 5:00 годин ранку 1 січня. У перший день Нового 2020 року весь транспорт КП «Електроавтотранс» працюватиме за розкладом вихідного дня.

rama.com.ua