Як мер Лисенко наживається на бабусях, які за нього голосували (+ВІДЕО)

Влада Сум лишила вуличних торгівців останніх грошей.

Виживають, як можуть. Прямо із землі та з імпровізованих прилавків люди продають овочі, фрукти та навіть речі. Їх вкотре штрафують, вони ж наполягають – не мають іншого вибору, адже ледь вистачає на хліб. Та благають мера почути їх і дати місця для торгівлі.

Правоохоронці оштрафували на наших очах. Свій саморобний прилавок вона встановила на вулиці. Тепер, скоріш за все, їй доведеться заплатити чималий штраф.

6

Жінка ж у відчаї, адже це – її єдиний заробіток на життя. Втім, вона – не єдиний приклад нелегальної торгівлі на вулицях Сум. Біля центрального ринку розгорнувся цілий ярмарок.

5

7

Тут можна знайти будь що: старі речі, квіти у горщиках, продукти. Люди похилого віку кажуть: торгують, аби заробити хоча б на ліки.

3

8

“Я сину на ліки заробляю. Вони дорогі! У нього епілепсія, черепно-мозкова травма. Він з армії повернувся. Пенсії нам не добавляють, нічого не добавляють. За тисячу ми не можемо прожити”, – коментує пані Олександра.

У цивілізованих країнах для таких торговців створюють так звані «Блошині ринки», у нас же – намагаються нажитися на тих, кого торгувати змушує бідність. Подітись людям нема куди – то й викладають товар на видних місцях.  Мер же доручив розганяти вуличних торговців та нещадно штрафувати.

“Він не думає, він не піклується про пенсіонерів, про жителів міста! Він зарплату отримує будь здоров і живе у хоромах. А ми що!? Купив якісь мавпи, в кабінеті поставив, за 60 тисяч. Йому не жалко грошей! А нас, людей, він ганяє. Як не соромно!? Ми за нього ходили, голосували, я всім казала: давайте за Олександра Лисенка. Ми дуже помилялися. Він тільки дбає про себе і про свою сім’ю!”, – скаржиться пані Олександра.

2

Чи прислухається мер міста до таких слів простих виборців та чи почне робити хоч щось заради їх благополуччя – лишається лише здогадуватись.