Як на Сумщині впроваджують президентську програму “Здорова Україна”, розповів Дмитро Живицький

Лідери з відкриття активних парків, але аутсайдери за кількістю введених в експлуатацію амбулаторій сільської медицини. Саме так охарактеризував ситуацію на Сумщині очільник облдержадміністрації Дмитро Живицький в інтерв’ю у програмі “Даю слово” на телеканалі СТС.

“На сьогодні маємо 6 амбулаторій, які не були здані на початок 2021 року. Роботи там не виконувалися, і за цей період були розірвані договори з попередніми підрядниками. А на одному з об’єктів – приймальному відділенні у Глухівській лікарні, – підрядники взяли аванс, але роботи не виконані. Кошти, які були виділені з початку року, не використовувалися, і по цим об’єктам були знову оголошені тендери”, – розповів голова Сумської ОДА.

Відповідно до президентської програми, упродовж року у кожній області Україні має бути збудований чи реконструйований принаймні один басейн. І Сумщина виявилася єдиною області, де таке відновлення не передбачалося.

“Тож ми швидко опрацювали це питання і вирішили відновити басейн в Охтирці – проєкт вже доопрацьований. Отримали субвенцію з державного бюджету – 10 млн. грн. Вартість реконструкції на сьогодні становить близько 25 млн. грн. Роботи плануємо завершити вже в цьому році”, – поділився планами Дмитро Живицький.

Більше можна дізнатися ТУТ:

 

Поділитися в соцмережах: