Як обрати на Новий рік подарунки з користю для родини

Не всі мають можливість щороку змінювати модель телевізора, ноутбука або авто. Більшість з нас шукає цікаві та корисні подарунки меншої вартості: Новий рік – не привід розорити родину або набути непотрібних боргів та кредитів. Якщо хочете, щоб про ваш новорічний сюрприз пам’ятали декілька років добрим словами – даруйте домашній текстиль. Це вічні цінності, що коштують небагато.

Постільна білизна

Класичний подарунок, який ніколи не буває зайвим. Зверніть увагу на стиль спальні ваших рідних та завчасно потурбуйтесь уточнити розміри ліжка та подушок. Євро-стандарти постільної білизни відрізняються від класичних комплектів, до яких звикли наші бабусі та мами – ваш дарунок повинен бути влучним.

Не бійтеся замовляти комплекти онлайн, просто обирайте надійні ресурси. Відомий український сайт Barbatextile забезпечує постачання найкращих тканин для відомих мереж готелів країни. Експерти компанії обирають найякісніші тканини та відмінно знаються на трендових малюнках, кольорах та поєднанні різних матеріалів в одному комплекті.

При виборі комплекту звертайте увагу на тип тканини. Постільну білизну з бязі, флісові або махрові комплекти доречні для подарунків найближчим членам родини. Для подарунка друзям краще обирати комплекти з сатину, ранфонсу, полісатину. В моді великі рослинні візерунки, 3Д-ефект, насичені кольори.

Пледи

Цілком доречний подарунок на зимові свята. Попереду багато вечорів, які приємно провести під м’якеньким пледом. Обирайте колір, що пасує до інтер’єру ваших друзів та рідних. Зверніть увагу на розмір: пледи бувають шириною від 150 до 200 см та довжиною від 220 до 240, що дозволяє використовувати їх в якості покривал для ліжок та диванів.

Рушники

Можна подарувати комплект махрових рушників з двох або чотирьох предметів. Для майстринь, що вміють шити, доречно подарувати рулон тканини для кухонних рушників, якого їй вистачить на декілька років. Принаймні, такого подарунка вона точно не чекає.

Нагадають про тепле літо та синє море рушники для відпочинку на пляжі: яскраві, кольорові, зручні. Зверніть увагу на круглі килимки для пляжу або великі рушники для шезлонгів з кишенями для дрібничок.

Скатертини та серветки

Столовий текстиль створює святковий настрій та додає респектабельності звичайній родинній вечері. Красиві скатертини та серветки завжди в нагоді під час зустрічі з друзями або святкування дня народження. Обирайте контрастні поєднання тканин – це дуже модно.

Матеріал опубліковано на правах реклами