Як сумчани святкуватимуть Великдень у 2021 році

Вже другий рік поспіль Україна відзначатиме Великдень у карантинному режимі. Які особливості святкування цьогоріч, читайте далі.

Вчора, 26 квітня, ієрей Павло Сушинський повідомив, що всі богослужіння проходитимуть за розкладом, проте з певними карантинними обмеженнями: вхід лише у масці, перебування у церкві не більше однієї особи на 4 м2. Інші охочі, які не зможуть зайти у храм, матимуть можливість послухати богослужіння на вулиці. За дотриманням порядку біля релігійних споруд слідкуватимуть поліцейські.

“Християнин відповідальний тоді, коли він думає не лише про себе, але й про оточуючих. Якщо Бог – є любов, то цю любов необхідно виявляти не тільки до власних побажань, а й до здоров’я та стану оточуючих людей”, – зазначив священнослужитель.

Також, як і минулого року, богослужіння можна буде переглянути онлайн на YouTube-каналі Сумської міськради одразу з двох соборів: Свято-Воскресенського та Спасо-Преображенського. А у ТОВ «Сумська паляниця», у магазинах ТОВ «Амбар маркет», ТОВ «Фоззі фуд» (маркети «Сільпо»), ТОВ «Еко», ТОВ «Весела торбинка» (магазин «Сам маркет»), ТОВ «Меркурій і Ко» (магазини «Кошик»), ТОВ «АТБ маркет» можна придбати вже освячені пасочки. Їх освячуватимуть священики безпосередньо на виробництві, а потім постачатимуть у торгівельні точки.

Павло Сушинський також додав, що є можливість проведення виїзних освячень у приватному секторі. Для цього сумчанам необхідно зорганізуватись і звернутись до конкретного священника, єпархії або за тел.: (095)1261594.

Марина Тищенко

 

Поділитися в соцмережах: