Як у Сумах святкуватимуть День Європи

Цими вихідними, 18 та 19 травня, у Сумах відбудеться святкування Дня Європи.

Основні заходи відбудуться в суботу – 18 травня. Цього дня сумчан дивуватимуть інтерактивними, мистецькими та арт-майданчиками. Гості зможуть взяти участь у майстер-класах волонтерів Європейського корпусу солідарності та концертних програмах, зробити селфі біля тематичних локацій, переглянути презентацію національних меншин та земляцтв іноземних студентів, скуштувати страви національних кухонь. На майдані Незалежності об 11:00 відбудеться флеш-моб “Еко-Сумки для Еко-Сум”. Цим святкові заходи не обмежаться, традиційно відбудеться фестиваль “Ніч музеїв”, який вже встиг полюбитися містянам.

Наступного дня, 19 травня, в міському парку культури та відпочинку ім. Кожедуба відбудеться інтелектуальна спортивно-розважальна гра “Єврофутквест”. Цього ж дня біля Альтанки, пам’ятника цукру та ТРЦ “Мануфактура” свою творчість сумчанам даруватимуть вуличні музиканти.

Окрім цього, 15 травня у навчальних закладах міста пройде онлайн-урок до Дня Європи для старшокласників “Євроінтеграція – це цікаво!”. А 16 травня у Конгрес-центрі СумДУ для усіх охочих пройде захід під назвою День кар’єри ЄС “Працюй за європейськими стандартами!”, де сумчани матимуть можливість долучитись до панельної дискусії “Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?”, тренінгу зі складання резюме, публічної презентації та інших soft skills, поспілкуватися з фахівцями українських та європейських компаній, дізнатися про можливості навчання, стажування та роботи за кордоном.

Джерело: tribuna.sumy.ua