Ямпільські депутати дали добро на створення екологічно шкідливого підприємства

сс-774x320

Чергове екологічно шкідливе виробництво з виготовлення деревинного вугілля можуть розпочати на території селища Неплюєве, що за кілька кілометрів від Ямполя.

Ямпільська селищна рада дала дозвіл приватному підприємцю на розроблення детального плану території земельної ділянки для відповідних потреб. «Дати дозвіл Таранусі Євгену В’ячеславовичу на розроблення детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 0,24 га, що знаходиться в межах селища Неплюєве по вулиці Кремлянська, для розміщення основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств деревообробної промисловості на території Ямпільської селищної ради», – вказано в рішенні, яке підтримала переважна більшість депутатів селищної ради на чолі з селищним головою Наталією Цибулько.

У рішенні не вказано про який конкретно вид деревообробної промисловості йде мова, але ямпільчанам відомо, що цей приватний підприємець до останнього часу здійснював виробництво деревинного вугілля на території селища. Тому можна припустити, що в с. Неплюєве збираються налагодити саме екологічно шкідливе виробництво деревинного вугілля.

Сам по собі дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки не дає права на початок виробництва. Але на підставі подібного рішення (про надання в оренду території для потреб харчової промисловості) у селищі досі діє інша дільниця з виробництва деревинного вугілля.

У рішенні вказано, що селищна рада має намір провести громадські слухання «щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території у порядку врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні». Хоча самі жителі Ямполя вважають, що громадські слухання повинні були проведені до прийняття такого відповідального рішення.

Джерело yampil.info