Єдиним способом розірвати ланцюг зараження є посилення карантинних заходів – Денис Шмигаль (інфографіка)

Уряд продовжує посилювати заходи щодо захисту зовнішніх кордонів України – про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль у відеозверненні, розміщеному на його сторінці у Facebook. Після довгого обговорення Уряд затвердив список додаткових обмежень. Рішення КМУ найближчим часом буде офіційно опубліковане.

Коронавірусна інфекція продовжує поширюватися Україною. Тому Уряд посилив заходи попередження розповсюдження коронавірусної хвороби, про що також пише міністр інфраструктури України Владислав Криклій у Telegram.

У зверненні прем’єр-міністр наголосив:

«Це насправді допоможе нам уникнути тієї ситуацій, яка є в інших країнах, де хвороба розвивається швидко і з фатальними наслідками. Ці заходи можуть бути незручними, але це необхідно для вашої безпеки».

За розрахунками Уряду, ті, хто вже зараз хворіють на COVID-19, мають одужати за три тижні. А введені обмеження завадять хворобі поширюватися далі.

Якщо буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, то в кінці квітня почнеться поступове послаблення карантинних заходів. На роботу підуть люди працездатного віку. Паралельно буде частково відновлюватися рух громадського транспорту. Але для старших людей, студентів та школярів карантин може бути продовжений.

«Реалізація цього плану цілком залежить від свідомості кожного з вас. Спільними зусиллями ми маємо відповісти на виклик сьогодення» – підкреслив Денис Шмигаль.

МОЗ повідомляє: за даними ЦГЗ, станом на 10:00 3 квітня в Україні 942 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них 23 летальних, 19 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 138 нових випадків.

Владислава Кріцька