Юні сумчани з надзвичайними здібностями можуть виграти Всеукраїнську премію “Диво-дитина”

Позмагатися за цю щорічну нагороду можуть діти віком від 4 до 13 років (включно).

Премія “Диво-дитина” розрахована на тих, хто має досягнення або відкриття у науково-технічній сфері, переможців та призерів обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів.

Учасниками можуть стати і маленькі сумчани, які зробили героїчний вчинок, мають феноменальну інтуїцію та пам’ять, володіють даром передбачення або чутливістю до енергетики чи іншими надзвичайними здібностями.

Якщо батьки вважають, що їхня дитина володіє вищенаведенними здібностями та бажає здобути Всеукраїнську премію «Диво-Дитина», то для цього необхідно: заповнити анкету учасника; додати до неї документи, що підтверджують досягнення учасника (копії дипломів, нагород, грамот, аудіо/відео записів та інші); додати копію свідоцтва про народження. Всі ці документи відправляються за вказаною в анкеті адресою.

Анкети необхідно подати до 15 березня. Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями: Найрозумніша дитина, Найспортивніша дитина, Найтворча дитина, Найдивовижніша дитина, Найгероїчніша дитина. Вручення премії проходить в три етапи.

У першому визначать десять кращих учасників у кожній із номінацій і нагородять їх грамотами. У другому етапі оберуть трьох фіналістів у кожній із номінацій. Третій етап – всі фіналісти запрошуються до Києва для виступів перед членами журі та глядачами.

Шляхом підсумовування балів, виставлених кожним із членів журі, визначається володар першої, другої і третьої премії. Фіналістів (по 3 у кожній номінації) назвуть наприкінці березня. Орієнтовна дата церемонії нагородження – кінець квітня або початок травня.