За добу в Україну через кордон потрапили 780 громадян РФ

За наявності правових підстав та в разі, якщо громадяни не можуть пояснити чіткої мети своєї поїздки в Україну іноземцям та особам без громадянства забороняється в’їзд в Україну в установленому законодавством порядку, тим не менш, для громадян РФ є визначений список причин, які є поважними для відвідин України.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України, передають Українські Новини.

В’їхати в Україну можуть особи, які мають дипломатичний статус в Україні, є обслуговуючим персоналом транспортних засобів, а також прибувають в Україну за наявності документів, що підтверджують постійне або тимчасове проживання на території України. Також можуть в’їхати ті росіяни, які чітко підтверджують мету своєї поїздки, або їх поїздка носить гуманітарний характер, серед яких смерть або тяжка хвороба близьких родичів, лікування, навчання, запрошення на участь у певних проектах або змаганнях тощо.

“Такі особи будуть пропускатися через кордон”, – акцентують прикордонники.

Додається, що це буде діяти щодо таких громадян у разі відсутності винесеної їм раніше заборони у в’їзді в Україну.

“Провокаційними є заяви Росії і звинувачення про тотальне обмеження поїздок для її громадян. Минулої доби через кордон з Росією в Україну прослідувало 780 громадян РФ. Зазначимо, що громадяни Росії в’їжджають в Україну за закордонним, дипломатичним або службовим паспортом”, – заявляють у прес-службі.

Джерело: ukranews.com