За два дні вихідних на Сумщині від Covid-19 провакцинували аж 5 осіб

Станом на 26 квітня в Україні від Covid-19 провакциновано лише 528 030 людей (нагадаємо, стартувала кампанія з вакцинації 24 лютого). Упродовж останньої доби в усій країні вакциновано 1114 осіб. Нагадаємо, згідно з даними Мінфіну, населення Україні станом на 01.03.2021 становить 41 527 200 осіб.

Що стосується Сумщини, то в області за вихідні вакцинація, можна сказати, зовсім зупинилася, адже за суботу провакцинували аж 5(!) осіб, а в неділю взагалі влаштували реально вихідний, бо цей показник дорівнює нулю.

Регіональна координаторка з питань вакцинації в області Галина Хомета розповідає, що наразі щеплення маломобільних груп здійснюються китайською вакциною CoronaVac. Вона розфасована в однодозові флакони, і мобільна бригада виїжджає до тих, хто дав згоду вакцинуватися.

Втім вже сьогодні, у понеділок, в області має розпочатися вакцинація організованих колективів прикордонників і служби ДСНС німецько-американською вакциною Pfizer-BioNTech, але станом на 24 квітня вакцини у пунктах щеплень ще не було.

Наразі щеплять пацієнтів вікової групи 80+, але вже з середи має розпочатися вакцинація пацієнтів 60+, які виявили таке бажання.

 

Поділитися в соцмережах: