За два тижні роботи пришкільних таборів сумські дітлахи “проїли” до мільйона гривень

У навчальних закладах Сум з 30 травня по 16 червня працювало 58 таборів (31 пришкільний, 24 профільних, 3 табори праці та відпочинку).

Усього відпочило 5300 дітей. З них 4025 дітей – у пришкільних таборах, 1200 учнів – у профільному таборі, 75 школярів– у таборі праці та відпочинку. На харчування дітей у вищезазначених таборах з міського бюджету було виділено 816200 грн.

Протягом червня при загальноосвітніх навчальних закладах працювало 53 мовних табори (1513 дітей). Організовані вони були на базі профільних класів та класів з поглибленим вивченням іноземної мови.

Діти брали участь у конкурсах, бліц-турнірах, спортивних змаганнях, тренінгах, квестах, пленерах, флешмобах. Щодня були екскурсії до музеїв, театрів, бібліотек міста, ботанічного саду, військової частини, поліції, пожежної частини тощо. Проведені заходи патріотичного спрямування, присвячені державним, народним святам, історичним та пам’ятним датам, організовувалися зустрічі з учасниками АТО.

До роботи у профільних таборах залучалися вчителі профільних предметів, а також вчителі фізичної культури, повідомляє Управління оствіи і науки Сумської міськради.