За місяць жителі Сумщини здали до поліції 3 армійські гвинтівки, 99 мисливських рушниць та близько 2000 набоїв різного калібру

Такі результати місячника добровільної здачі зброї, який тривав із 22 лютого по 1 квітня 2016 року. За інформацією сектору комунікації ГУ НП у Сумській області, від кримінальної відповідальності звільнено 27 громадян.

Жителі Сумщини добровільно здали до поліції 105 одиниць зброї. З них 3 армійських гвинтівки, 9 одиниць нарізної мисливської зброї,90 одиниць мисливської гладкоствольної зброї, з яких 23 – незареєстровані в дозвільній системі. Також громадяни здали 17 газових пістолетів та револьверів, і 4 пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовоюкулею. Крім того, здано 1831 одиниць набоїв різного калібру до мисливської зброї, 4 гранати, 3 міни та 25 снарядів.

Правоохоронці запевняють, що робота в цьому напрямку триватиме й надалі та нагадують: у відповідності з вимогами ст. 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.