За тиждень дорожники Сумщини ліквідували 7 тисяч квадратів ямковості

На автодорогах області триває аварійний ямковий ремонт.

За тиждень дорожниками районних філій  ДП «Сумський облавтодор» ліквідовано понад 7 тисяч кв. м ямковості на 139 кілометрах автомобільних доріг області. Основний обсяг робіт припав на дороги державного значення – тут ліквідовано 5612 кв. м дорожніх деформацій. Місцеві дороги також не залишилися без уваги дорожників – ліквідовано майже 1700 кв. м ямковості.

«Досягти хороших показників допомогло використання струменевих машин, а їх було задіяно 5 одиниць, тому такий і результат. Автомобільна дорога Київ-Суми-Юнаківка – основне сполучення, яке з’єднує наш край зі столицею, тож кожен дорожник працює з повною віддачею сил і майстерності, аби не було соромно ні перед земляками, ні перед гостями Сумщини за неякісно виконані ремонтні роботи», – наголошує заступник начальника Служби автомобільних доріг Сумщини Олексій Коноз.

У цілому протягом тижня на ліквідації  ямковості було задіяно 19 бригад працівників. Паралельно з ремонтними роботами дорожники відслідковують наявність і технічний стан дорожніх знаків, передає прес-служба САД у Сумській області.